**Kuşadası Belediyesi Ramazan İftarı ile Oruçları Açtı**
**Kuşadası Belediyesi**, Ramazan ayının ilk iftar yemeğini İkiçeşmelik Mahallesi’nde düzenledi. **Kardeş Şehirler Parkı’**nda bir araya gelen bölge sakinleri, okunan duaların ardından hep birlikte oruçlarını açtılar.
İftar yemeğine **Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları** Seyfi Seyhan Suvari ve Oğuzhan Turan, belediye meclis üyeleri ve adayları da katıldı. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar yemeğinde Belediye Başkan Yardımcıları da vatandaşlarla birlikte oruçlarını açtılar.
**Kuşadası Belediyesi’**nin iftar yemeği programının 12 Mart Salı günü akşamı **Hacıfeyzullah Mahallesi Yedieylül İlkokulu’**nun önünde devam edeceği belirtildi.
**İftar Yemeğine Büyük İlgi**
Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar yemeği büyük ilgi gördü. İftar yemeğine katılan vatandaşlar, belediyenin bu organizasyonundan dolayı teşekkürlerini ilettiler.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024