931F573F6Fab717B78843A00354A7Ea0.Jpg
  • Habercimiz
  • Ekonomi
  • Manisa TSO Başkanı Yılmaz GTİ yönetimine seçilerek güven tazeledi
22 okunma

Manisa TSO Başkanı Yılmaz GTİ yönetimine seçilerek güven tazeledi

ABONE OL
11 Mart 2024 15:36
931F573F6Fab717B78843A00354A7Ea0.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manisa TSO Başkanı Yılmaz, GTİ Yönetim Kurulu’na Seçildi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu‘nun da katıldığı Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. (GTİ) Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

Genel Kurul’da yapılan seçim sonucunda Yılmaz, GTİ Yönetim Kurulu Üyeliğine bir kez daha seçildi. Böylece Manisa iş dünyası, Ankara’da Mehmet Yılmaz aracılığıyla temsil edilmeye devam edecek.

Manisa Tso Başkanı Yılmaz Gti̇ Yönetimine Seçilerek Güven Tazeledi

Yılmaz, Güven Tazeledi

Genel Kurul sonrası açıklama yapan Yılmaz, “Genel Kurul Üyelerimizin teveccühü sonrası GTİ Yönetim Kurulu üyeliğine tekrardan seçilmiş bulunmaktaydım. Manisa’mızı ve iş dünyamızı bu platformda bir kez daha temsil etmekten dolayı büyük memnuniyet yaşıyorum” dedi.

Yılmaz, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonraki dönemde de üyelerimizden aldığımız güç ile Manisa iş dünyasının sesini bu platformlarda daha da gür bir şekilde duyurmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Manisa Tso Başkanı Yılmaz Gti̇ Yönetimine Seçilerek Güven Tazeledi

Yılmaz, “Bu vesile ile her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve yeniden GTİ Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen M. Arif Parmaksız başkanımıza ve GTİ Yönetim Kurulu Üyeliğime birlikte görev yaptığım kıymetli Oda ve Borsa Başkanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, genel kurulun camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Manisa Tso Başkanı Yılmaz Gti̇ Yönetimine Seçilerek Güven Tazeledi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP