KONULAR
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün‘ün talimatlarıyla, Yunusemre ilçesi Muradiye OSB Kavşağı Sanayi Caddesi’ndeki bulvarda 4 bin 300 metrelik yağmur suyu hattı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay da yoğun yağışlı havalarda meydana gelen taşkınlara son vermek adına hayata geçirilen çalışmayı yerinde takip ederek yetkili personelden bilgi aldı. Genel Müdür Aslay’a Kanalizasyon Dairesi Başkanı Cem Çöllü, şube müdürleri ve yetkili personel eşlik etti.
Muradiye OSB Kavşağı Sanayi Caddesindeki bulvarda trafik akışının çok yoğun olduğu bir bölge. Öncesinde MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, yoğun yağışlı havaların bu bölgede taşkınlara sebebiyet vermemesi ve daha sağlıklı bir altyapı inşa etmek adına 9 milyon TL yatırım bedeline sahip 4 bin 300 metrelik yağmur suyu hattı çalışması yapılıyor. Ekiplerin özverili çalışmasıyla kısa sürede tamamlamayı planladıkları proje ile birlikte yağmur sularının dere yatağına sağlıklı bir şekilde akışını sağlamış olacaklar ve buradaki altyapı tamamen güçlendirilmiş olacak.
Genel Müdür Burak Aslay;Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün liderliğinde altyapısı sağlam bir Manisa için yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024