## **Yunusemre’de Budanan Ağaçlar İhtiyaç Sahiplerinin Evlerini Isıtıyor** ##
Yunusemre Belediyesi, bir yandan park ve bahçelerde bakım onarımlara devam ederken, bir yandan da ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor. Budanan ağaçlardan elde edilen odunlar ise ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak ısınma ihtiyaçları karşılanıyor.
## **Ağaçlar Önümüzdeki Bahara Hazırlanıyor** ##
Mevsimsel budama çalışmalarını sürdüren Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kaynak Mahallesindeki Polis Harekât Şehitleri Parkı ve daha pek çok parkta bir taraftan budama çalışmaları gerçekleştirirken bir taraftan da yeni çim ekimi için hazırlık yaptı. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı parkta budanan ağaçlardan elde edilen odunlar ise ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak ısınma ihtiyaçları karşılanıyor.
## **İlçemizde Budama Çalışmalarımız Devam Edecek** ##
İlçenin çeşitli noktalarında mevsimsel budama çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ekiplerimiz park ve bahçelerimizde bakım ve onarım çalışmasını devam ettirirken; hummalı bir şekilde de budama çalışması yapıyorlar. Budama çalışmaları ile ağaçlarımız önümüzdeki bahara hazırlanıyor. Budamadan elde edilen odunları da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yakacak olarak dağıtıyoruz. İlçemizde ihtiyaç olan noktalarda gerçekleştirdiğimiz budama çalışmalarımız devam edecek.”
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024