5Ddd9D8Db06D47610Ab8E23012C416D9.Jpg
  • Habercimiz
  • Ekonomi
  • Zümra kadınları artık ‘Yöresel Ürünler Çarşısı’nda’ olacak
33 okunma

Zümra kadınları artık ‘Yöresel Ürünler Çarşısı’nda’ olacak

ABONE OL
9 Mart 2024 19:18
5Ddd9D8Db06D47610Ab8E23012C416D9.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Uşak Belediyesi’nden Zümra Kadın Kooperatifi’ne 3 Sales Point**

**Uşak Belediyesi**, kadınlara destek olmak amacıyla kurduğu **Zümra Kadın Kooperatifi**’ne **Yöresel Ürünler Çarşısı**’nda 3 adet satış noktası tahsis etti.

## **Üreten Kadınların Yeri Şimdi Yöresel Ürünler Çarşısı**

Belediye Başkanı Mehmet Çakın, kadınların üreten yapısını desteklediklerini belirterek, “Kıymetli kadınlarımıza değer veriyor ve onların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler hazırlıyoruz. Bu kapsamda, kentimize kazandırdığımız bu önemli merkezde kadınlarımızla bir araya gelmek istedik” dedi.

Çakın, bu yapının “yöresel ürünler nereden alınır” sorusunun cevabı olacağına inandığını dile getirdi.

### **Kadınların İş Dünyasındaki Rolü Önemli**

Başkan Çakın, kadınların iş dünyasında kendilerine has başarılı yaklaşımları ve derinlemesine bakış açıları sayesinde azımsanmayacak derecede önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı.

### **Zümra Kadınları’nın Başarı Hikayesi**

Uşak Belediyesi ve **Zümra Kadın Kooperatifi’**nin girişimci kadınların hikayelerinde adeta bir baş aktör haline geldiğini belirten Çakın, “Bu kadınların yollarını aydınlatır, desteklerimizle onlara ilham veririz” dedi.

### **Yıl Dönümü Kutlaması**

Konuşmaların ardından kadınlarla birlikte pasta kesilerek **Zümra Kadın Topluluğu’nun** yıl dönümü kutlandı. Başkan Çakın, kadınlara tahsis edilen satış noktalarını gezerek bol kazançlar ve hayırlı işler diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP